logo
Adana Demirspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
Paylaş:
23 Mayıs 2019 Perşembe 07:21:09
futbol
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
19:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
19:00Afjet Afyonspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
diğer
18:35Aspinall, N - Smith, RossCanlı
basketbol
18:30Neptūnas - BC ŽalgirisCanlı
diğer
18:30Fenerbahce - Ankara KarayCanlı
futbol
18:16Levadiakos - Lamia F.C.Canlı
futbol
18:15Real Betis - Getafe CFCanlı
futbol
18:15Real Betis - Getafe (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
18:05C.F. Os Belenenses - C.D. FeirenseCanlı
futbol
18:03G.D. Chaves - C.D. Santa ClaraCanlı
futbol
18:02Coquimbo Unido - Everton de Viña del MarCanlı
futbol
18:02F.C. Copenhagen - Vejle BoldklubCanlı
futbol
18:02AFC Hermann - PolitehnicaCanlı
futbol
18:01FC Viitorul Constanța - FC BotoșaniCanlı
futbol
18:00FC St. Gallen - Neuchâtel XamaxCanlı
diğer
18:00Newcastle F - Worcester WaCanlı
diğer
18:00IFK Skövde - Redbergslids IKCanlı
diğer
18:00Helios Grizzlys Giesen - SVG LüneburgCanlı
diğer
18:00Bergischer HC - SC MagdeburgCanlı
futbol
18:00Salitas - CS SfaxienCanlı
basketbol
18:00Plymouth Raiders - Surrey UnitedCanlı
diğer
17:51Momota, Ken - Nishimoto, KCanlı
diğer
17:45Stevenson, - Price, GerwyCanlı
futbol
17:30VfB Stuttgart - Hannover 96Canlı
basketbol
17:30BC Nevėžis - BC ŠiauliaiCanlı
basketbol
17:30İstanbul BB - Afyon Bld. (Tivibu Spor HD)Canlı
futbol
17:29Wisła Kraków - Pogoń SzczecinCanlı
diğer
17:10Bjerringbro - Wis?a P?ockCanlı
futbol
17:05Fulham - Chelsea (S SPORT HD)Canlı
futbol
17:04Spal - SampdoriaCanlı
futbol
17:02Teplice - SFC OpavaCanlı
futbol
17:01Bohemians 1905 Prag - SK Slavia PragueCanlı
futbol
17:00Genoa C.F.C. - Frosinone CalcioCanlı
futbol
17:00Udinese - BolognaCanlı
futbol
17:00OGC Nice - RC StrasbourgCanlı
futbol
17:00Perugia - SalernitanaCanlı
futbol
17:00Pescara - SpeziaCanlı
futbol
17:00Lille OSC - Dijon FCOCanlı
futbol
17:00Paris - RC LensCanlı
diğer
17:00Smith, Mich - Beaton, StevCanlı
diğer
17:00Metz HB (W) - Brest BretagCanlı
futbol
17:00Udinese - Bologna (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
17:00Lille - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
17:00Nice - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
16:59En Avant de Guingamp - FC NantesCanlı
diğer
16:10Selt, Matth - Lyu HaotianCanlı
futbol
18:45Feyenoord - FC Emmen
futbol
18:45AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
diğer
18:47Faizal, H/W - Seung Jae Se
diğer
18:50Skjern Hånd - Celje Pivova
diğer
19:00Zanetti Ber - Reale Mutua
diğer
19:00Pomì Casalm - Saugella Tea
diğer
19:00Bosca San B - Lardini Filo
diğer
19:00Pick Szeged - RK Zagreb
diğer
19:00Allmanna Id - IFK Ystad HK
diğer
19:00Paris HB - HC Motor Zap
diğer
19:00Imoco Volle - Pallavolo Sc
futbol
19:00Lyon - Toulouse FC
futbol
19:00Wacker Innsbruck - SV Mattersburg
futbol
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray S.K.
futbol
19:00IFK Mariehamn - HIFK
futbol
19:00Al Hilal Om - Zesco United
futbol
19:00Asante Kotoko SC - Nkana FC
futbol
19:00Atlético Petróleos Luanda - Zamalek SC
basketbol
19:00San Pablo B - Herbalife Gr
basketbol
19:00Openjobmeti - Grissin Bon
basketbol
19:00UCAM Murcia - FC Barcelona
basketbol
19:00London Lions - Manchester Giants
futbol
19:15Everton - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
19:15Panevezys Lietkabelis - BC Juventus Utena
diğer
19:30HIF Karlskr - Lugi HF
diğer
20:00Azimut Mode - Vero Volley
diğer
20:00Consar Rave - Sir Safety C
diğer
20:00Tonno Calli - Globo Banca
diğer
20:00Top Volley - Cucine Lube
diğer
20:00Revivre Mil - Itas Trentin
diğer
20:00Kioene Pado - Calzedonia V
futbol
20:00Lokeren - Anderlecht
futbol
20:00VfL Wolfsburg - Werder Вremen
futbol
20:00Lech Poznań - Arka Gdynia
futbol
20:00Odense Boldklub - Brøndby IF
futbol
20:00Atalanta B.C. - ACF Fiorentina
futbol
20:00Atalanta - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Tofaş - Darüşşafaka S.K.
basketbol
20:00Oriora Pist - Alma Trieste
basketbol
20:00Tofaş - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:15Dolomiti En - Sidigas Avel
diğer
20:30New York Ra - Washington C
futbol
20:30Real Sociedad - Atletico Madrid
futbol
20:30Asteras Tripolis - Panetolikos
futbol
20:30Rio Ave F.C. - S.C. Braga
futbol
20:30Real Sociedad - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
20:30JSF Nanterre - Limoges CSP
basketbol
20:30Cheshire Phoenix - London City Royals
tenis
20:30Garin, Chri - Pella, Guido
diğer
21:00?RK Budu?no - Rostov-Don (
diğer
21:00Geosat Geov - BCC Leverano
diğer
21:00APD Roma Vo - Conad Lamezi
futbol
21:00CFR Cluj - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
basketbol
21:00AX Armani E - Fiat Torino
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Portland Trail blazers
tenis
21:00Golubic, Vi - Brady, Jenni
basketbol
21:30Baskonia - Unicaja Malaga (Smart Spor HD)
basketbol
21:30Alba Berlin - Unicaja Málaga
basketbol
21:30Montakit Fu - Divina Segur
futbol
22:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
futbol
22:00NA Hussein Dey - Gor Mahia F.C.
futbol
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Raja Casablanca
tenis
22:00Edmund, Kyl - Rublev, Andr
futbol
22:30S.S.C. Napoli - Juventus F.C.
futbol
22:30Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Valencia CF - Athletic Bilbao
futbol
22:45Valencia - Athletic Bilbao (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:45VL Pesaro - Germani Bask
diğer
23:00New York Is - Philadelphia
futbol
23:00Olympique de Marseille - AS Saint-Étienne
futbol
23:00Hellas Vero - Venezia
futbol
23:00Sporting Lisbon - Portimonense S.C.
basketbol
23:30Boston Celtics - Houston Rockets
basketbol
23:30Los Angeles Clippers - New York Knicks
basketbol
23:30Chicago Bulls - Atlanta Hawks
basketbol
23:30Boston Celtics - Houston Rockets (S SPORT HD)
diğer
00:00Anaheim Duc - Colorado Ava
diğer
00:00Vegas Golde - Vancouver Ca
futbol
00:30C.D.P. Curicó Unido - Colo-Colo
diğer
01:00Florida Pan - Ottawa Senat
futbol
02:00D.C. United - Atlanta United
basketbol
02:00Washington Wizards - Minnesota Timberwolves
basketbol
02:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
basketbol
02:00Detroit Pistons - Toronto Raptors
basketbol
02:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic (S SPORT HD)
diğer
03:00Columbus Bl - Winnipeg Jet
futbol
03:00Unión La Calera - CD Cobresal
basketbol
03:00Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
diğer
03:30Minnesota W - Nashville Pr
futbol
04:30Los Angeles - Sporting Kansas City
tenis
05:00Tokuda, Ren - Banes, Maver
diğer
06:00San José Sh - Chicago Blac
tenis
06:00Evgeny Karlovskiy - Yecong He
tenis
06:00Peliwo, Fil - Ignatik, Ula
tenis
06:00Maamoun, Ka - Hernandez-Fe
tenis
08:00Zhizhen Zhang - Yibing Wu
tenis
10:00Xin Gao - Alex Molcan
tenis
10:00Uchida, Kai - Oliveira, Go
tenis
10:00Di Wu - Raul Brancaccio
tenis
12:00Runhao Hua - Nino Serdarusic
diğer
14:30Quetta Glad - Peshawar Zal
futbol
20:00Kasımpaşa - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Akhisarspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Sheffield W. - Sheffield Utd (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Le Havre - Metz (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Leganes - Levante (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
04:30SA Spurs - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Lokomotiv Kuban (Tivibu Spor HD)
basketbol
21:00Alba Berlin - Unicaja Malaga (Tivibu Spor HD)
futbol
23:00Real Madrid - Ajax (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00B.Dortmund - Tottenham (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
06:30GS Warriors - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
22:00Brose Bamberg - Banvit (Tivibu Spor HD)
basketbol
22:30JSF Nanterre - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor HD)
futbol
23:00Porto - Roma (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:30LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Real Madrid - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
19:00Gazişehir FK - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00Lokomotiv Kuban - Unics Kazan (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:30Anadolu Efes - Barcelona Lassa (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Alba Berlin (Tivibu Spor 3 HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
13:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30K.Karabükspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Mersin BB (Tivibu Spor HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Banvit - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:00Southampton - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
20:30Manchester City - Watford (S SPORT HD)
basketbol
04:30LA Lakers - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
13:30Hatayspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Gençlerbirliği - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
19:00Detroit Pistons - Chicago Bulls (S SPORT HD)
futbol
19:30Arsenal - Manchester Utd. (S SPORT HD)
basketbol
22:30Philadelphia 76ers - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
18:30Neptūnas - BC ŽalgirisCanlı
basketbol
18:00Plymouth Raiders - Surrey UnitedCanlı
basketbol
17:30BC Nevėžis - BC ŠiauliaiCanlı
basketbol
17:30İstanbul BB - Afyon Bld. (Tivibu Spor HD)Canlı
basketbol
19:00San Pablo B - Herbalife Gr
basketbol
19:00Openjobmeti - Grissin Bon
basketbol
19:00UCAM Murcia - FC Barcelona
basketbol
19:00London Lions - Manchester Giants
basketbol
19:15Panevezys Lietkabelis - BC Juventus Utena
basketbol
20:00Tofaş - Darüşşafaka S.K.
basketbol
20:00Oriora Pist - Alma Trieste
basketbol
20:00Tofaş - Darüşşafaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:15Dolomiti En - Sidigas Avel
basketbol
20:30JSF Nanterre - Limoges CSP
basketbol
20:30Cheshire Phoenix - London City Royals
basketbol
21:00AX Armani E - Fiat Torino
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Portland Trail blazers
basketbol
21:30Baskonia - Unicaja Malaga (Smart Spor HD)
basketbol
21:30Alba Berlin - Unicaja Málaga
basketbol
21:30Montakit Fu - Divina Segur
basketbol
22:45VL Pesaro - Germani Bask
basketbol
23:30Boston Celtics - Houston Rockets
basketbol
23:30Los Angeles Clippers - New York Knicks
basketbol
23:30Chicago Bulls - Atlanta Hawks
basketbol
23:30Boston Celtics - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00Washington Wizards - Minnesota Timberwolves
basketbol
02:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
basketbol
02:00Detroit Pistons - Toronto Raptors
basketbol
02:00Cleveland Cavaliers - Orlando Magic (S SPORT HD)
basketbol
03:00Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies
basketbol
04:30SA Spurs - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Lokomotiv Kuban (Tivibu Spor HD)
basketbol
21:00Alba Berlin - Unicaja Malaga (Tivibu Spor HD)
basketbol
06:30GS Warriors - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
22:00Brose Bamberg - Banvit (Tivibu Spor HD)
basketbol
22:30JSF Nanterre - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor HD)
basketbol
06:30LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Real Madrid - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lokomotiv Kuban - Unics Kazan (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:30Anadolu Efes - Barcelona Lassa (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:45Unicaja Malaga - Alba Berlin (Tivibu Spor 3 HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Mersin BB (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Banvit - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
04:30LA Lakers - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
15:15Büyükçekmece - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
19:00Detroit Pistons - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
22:30Philadelphia 76ers - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
19:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
19:00Afjet Afyonspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
18:16Levadiakos - Lamia F.C.Canlı
futbol
18:15Real Betis - Getafe CFCanlı
futbol
18:15Real Betis - Getafe (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
18:05C.F. Os Belenenses - C.D. FeirenseCanlı
futbol
18:03G.D. Chaves - C.D. Santa ClaraCanlı
futbol
18:02Coquimbo Unido - Everton de Viña del MarCanlı
futbol
18:02F.C. Copenhagen - Vejle BoldklubCanlı
futbol
18:02AFC Hermann - PolitehnicaCanlı
futbol
18:01FC Viitorul Constanța - FC BotoșaniCanlı
futbol
18:00FC St. Gallen - Neuchâtel XamaxCanlı
futbol
18:00Salitas - CS SfaxienCanlı
futbol
17:30VfB Stuttgart - Hannover 96Canlı
futbol
17:29Wisła Kraków - Pogoń SzczecinCanlı
futbol
17:05Fulham - Chelsea (S SPORT HD)Canlı
futbol
17:04Spal - SampdoriaCanlı
futbol
17:02Teplice - SFC OpavaCanlı
futbol
17:01Bohemians 1905 Prag - SK Slavia PragueCanlı
futbol
17:00Genoa C.F.C. - Frosinone CalcioCanlı
futbol
17:00Udinese - BolognaCanlı
futbol
17:00OGC Nice - RC StrasbourgCanlı
futbol
17:00Perugia - SalernitanaCanlı
futbol
17:00Pescara - SpeziaCanlı
futbol
17:00Lille OSC - Dijon FCOCanlı
futbol
17:00Paris - RC LensCanlı
futbol
17:00Udinese - Bologna (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
17:00Lille - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
17:00Nice - Strasbourg (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
futbol
16:59En Avant de Guingamp - FC NantesCanlı
futbol
18:45Feyenoord - FC Emmen
futbol
18:45AZ Alkmaar - Fortuna Sittard
futbol
19:00Lyon - Toulouse FC
futbol
19:00Wacker Innsbruck - SV Mattersburg
futbol
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray S.K.
futbol
19:00IFK Mariehamn - HIFK
futbol
19:00Al Hilal Om - Zesco United
futbol
19:00Asante Kotoko SC - Nkana FC
futbol
19:00Atlético Petróleos Luanda - Zamalek SC
futbol
19:15Everton - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:00Lokeren - Anderlecht
futbol
20:00VfL Wolfsburg - Werder Вremen
futbol
20:00Lech Poznań - Arka Gdynia
futbol
20:00Odense Boldklub - Brøndby IF
futbol
20:00Atalanta B.C. - ACF Fiorentina
futbol
20:00Atalanta - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Real Sociedad - Atletico Madrid
futbol
20:30Asteras Tripolis - Panetolikos
futbol
20:30Rio Ave F.C. - S.C. Braga
futbol
20:30Real Sociedad - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:00CFR Cluj - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
22:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
futbol
22:00NA Hussein Dey - Gor Mahia F.C.
futbol
22:00Renaissance Sportive de Berkane - Raja Casablanca
futbol
22:30S.S.C. Napoli - Juventus F.C.
futbol
22:30Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Valencia CF - Athletic Bilbao
futbol
22:45Valencia - Athletic Bilbao (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Olympique de Marseille - AS Saint-Étienne
futbol
23:00Hellas Vero - Venezia
futbol
23:00Sporting Lisbon - Portimonense S.C.
futbol
00:30C.D.P. Curicó Unido - Colo-Colo
futbol
02:00D.C. United - Atlanta United
futbol
03:00Unión La Calera - CD Cobresal
futbol
04:30Los Angeles - Sporting Kansas City
futbol
20:00Kasımpaşa - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Akhisarspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Sheffield W. - Sheffield Utd (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Le Havre - Metz (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Leganes - Levante (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Real Madrid - Ajax (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00B.Dortmund - Tottenham (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Porto - Roma (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Gazişehir FK - Elazığspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
13:30K.Karabükspor - Afjet Afyonspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Adana Demirspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Southampton - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
20:30Manchester City - Watford (S SPORT HD)
futbol
13:30Hatayspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Liverpool - Burnley (S SPORT HD)
futbol
16:00İstanbulspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Gençlerbirliği - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Arsenal - Manchester Utd. (S SPORT HD)

Haberler

Fenerbahçe’de Cocu ile yollar ayrıldı

Fenerbahçe’de Cocu ile yollar ayrıldıFenerbahçe'de Hollandalı teknik direktör Phillip Cocu ile yollar ayrıldı.…

Fenerbahçe'de Hollandalı teknik direktör Phillip Cocu ile yollar ayrıldı.

Fenerbahçe'de Hollandalı teknik direktör Phillip Cocu ile yollar ayrıldı.

Sarı-lacivertli kulüp, Hollandalı teknik adamın görevden alındığını duyurdu.

Kulübün internet sitesinden ve sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Futbol A Takımı teknik direktörümüz Phillip Cocu, bu akşam itibarıyla görevinden alınmıştır." denildi.

Phillip Cocu'nun görevden alınmasıyla, Spor Toto Süper Lig'de takım çalıştıran yabancı teknik direktör kalmadı.

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.

Altın Top adayları açıklandı

Altın Top adayları açıklandıDünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.…

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

Dünyada yılın en iyi futbolcusuna verilen Ballon d'Or (Altın Top) ödülü için adaylar açıklandı.

France Football dergisi, 2018 Altın Top ödülüne aday 30 futbolcuyu belirledi. Adaylar arasında ödülü 5'er kez kazanan Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi ile Juventus'un Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun yanı sıra Real Madrid ve Hırvatistan Milli Takımı'ndaki performansıyla 2018 FIFA En İyi Oyuncu ödülüne layık görülen Hırvat Luka Modric de yer aldı.

Paris Saint-Germain'den (PSG) Neymar ve Kylian Mbappe, Liverpool'dan Muhammed Salah, Chelsea'den Eden Hazard, Atletico Madrid'den Antoine Griezmann da 30 kişilik listede kendilerine yer buldu.

France Football dergisinin 1956-2009 yıllarında dağıttığı Altın Top ödülü ile FIFA'nın 1991-2009 arasında verdiği Dünyada Yılın Futbolcusu ödülü, 2010 yılında "FIFA Altın Top" adı altında birleşmişti. FIFA ile France Football, FIFA Altın Top ismiyle 2010'dan itibaren verilen dünyada yılın futbolcusu ödülünde ortaklığa 2016'da son vermişti.

2018 Altın Top ödülüne aday gösterilen futbolcular şöyle:

Sergio Agüero (Manchester City) Alisson (Liverpool)Gareth Bale (Real Madrid) Karim Benzema (Real Madrid) Edinson Cavani (PSG) Thibaut Courtois (Chelsea) Cristiano Ronaldo (Juventus) Kevin De Bruyne (Manchester City) Roberto Firmino (Liverpool) Diego Godin (Atletico Madrid) Antoine Griezmann (Atletico Madrid) Eden Hazard (Chelsea) Isco (Real Madrid) Harry Kane (Tottenham) N'Golo Kante (Chelsea) Hugo Lloris (Tottenham) Mario Mandzukic (Juventus) Sadio Mane (Liverpool) Marcelo (Real Madrid) Kylian Mbappe (PSG)Lionel Messi (Barcelona)Luka Modric (Real Madrid)Neymar (PSG)Jan Oblak (Atletico Madrid)Paul Pogba (Manchester United)Ivan Rakitic (Barcelona) Muhammed Salah (Liverpool) Sergio Ramos (Real Madrid) Luis Suarez (Barcelona) Raphael Varane (Real Madrid)

John Terry futbolu bıraktı

John Terry futbolu bıraktıİngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.…

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

İngiltere Milli Takımı ve Chelsea Kulübünün unutulmaz futbolcularından John Terry, aktif kariyerini noktaladığını açıkladı.

Championship ekiplerinden Aston Villa ile sözleşmesinin bittiği 2017-2018 sezonu sonundan beri kulüpsüz olan 37 yaşındaki Terry, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "İnanılmaz 23 yılın ardından futbolu bırakmak için doğru zaman olduğuna karar verdim." ifadesini kullandı.

Altyapısından yetiştiği Chelsea'nin unutulmayacak kaptanları arasına adını yazdıran stoper, İngiliz ekibiyle 17 kupa kaldırdı. Kariyerinde 5'er Premier Lig ve İngiltere Federasyon Kupası, 3 İngiltere Lig Kupası, 2 Community Shield, birer kez de UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi kupası kaldıran Terry, mavi-beyazlı ekipte forma giydiği 717 karşılaşmada 67 gol kaydetti.

Chelsea öncesi Nottingham Forest, sonrasıysa Aston Villa'da oynadığı kulüp kariyerinin yanı sıra İngiltere Milli Takımı'nda da uzun yıllar forma giyen Terry, 2012'de aldığı emeklilik kararına kadar çıktığı 78 müsabakada 6 gol attı.

Terry, UEFA tarafından 3 kez (2005, 2008, 2009) yılın defans oyuncusu, 4 kez de (2005, 2007, 2008, 2009) yılın 11'ine seçildi.

reinacasino tv canlı maç izle

canlı maç yayınları, lig tv izle, bein sports izle

canlı bahis, kaçak bahis, yüksek oran, mobil maç izle